Oppustelig dildo i sort latex, der med garanti vil fylde dig helt ud.
Er en almindelig dildo bare ikke nok for dig? Søger du efter et stykke voksenlegetøj, der formår at give dig den vidunderlige, intense følelse af at blive fuldstændig udfyldt? Så er denne lækre latex dildo fra Late X lige noget for dig.
Allerede i ikke oppustet tilstand formår denne sorte, 20 cm lange dildo at imponere. Designet minder utrolig meget om en ægte penis med markeret glans og svulmende blodårer langs skaftet, der pirrer dig, når du fører dildoen op i vagina eller anus. Du vil også kunne mærke, at skaftet bliver tykkere, jo længere du indfører det. Men for at forvandle denne i forvejen store dildo til en sand kæmpe dildo, skal du tage fat i håndpumpen. Med hvert tryk på pumpebolden svulmer skaftet mere og mere op – helt op til en diameter på 9,8 cm. Lyder det ikke fristende?
En oppustelig dildo har en række fordele, som gør den til et uundværligt stykke sexlegetøj for både mænd og kvinder. Den variable størrelse gør det nemt at indføre dildoen, såvel vaginalt som analt, og du bestemmer efter lyst og behov, hvor meget du vil puste den op. Den egner sig også til fræk parleg, hvor din partner får kontrollen over pumpebolden – og dermed over din tilfredsstillelse.
Farve: sort
Materiale: latex
Længde: 20 cm
Diameter: 3,5-9,8 cm
Slangens længde: 39 cm
Relaterede varer
8 andre varer i den samme kategori:
Din vurderings anerkendelse kan ikke sendes
Rapporter kommentarer
Rapport sendt
Din rapport kan ikke sendes
Skriv din anbefaling
Vurdering sendt
Din vurdering kan ikke sendes