Sprøjtedyser og pumpe til intim stimulation og intimhygiejne.
Det er ikke uden grund, at så megen erotisk udfoldende foregår i sommerregn, i vandet eller under bruseren. Vand er et af de mest sensuelle medier, der findes, og du ved nok også, at vandet egner sig særdeles godt til intim stimulering.
Her får du et sæt med tre forskellige dyser og en stor pumpe. Hver dyse har sin egen pirrende form – én har riller, én har en pilformet spids og én svajer let for bedre at kunne nå. Fyld pumpen med vand, og vælg en af de slanke dyser. Hver dyse har to huller – et på hver side af spidsen. Når du trykker på pumpen, mærker du, hvordan vandet arbejder mod de erogene zoner. Hvad end du foretrækker vaginal eller anal stimulation, hjælper dyserne vandet med at nå frem til hvert et lystent punkt inden i dig. Du kan skabe variation i de fugtige stunder ved at prøve med vand i forskellige temperaturer.
Bad Kitty Intimate Shower er også til dig, der mangler praktisk udstyr til intimhygiejne. Du kan med fordel bruge pumpen og dyserne inden analsex for en renere følelse. Netop følelsen af at være ren hjælper mange til at slappe mere af sammen med deres partner.
Farve: sort
Materiale: PVC, ABS
Længde (dyser): 12,0 cm
Diameter (dyser): 1,5-1,9 cm
Volumen (bold): 100 ml
Relaterede varer
15 andre varer i den samme kategori:
Din vurderings anerkendelse kan ikke sendes
Rapporter kommentarer
Rapport sendt
Din rapport kan ikke sendes
Skriv din anbefaling
Vurdering sendt
Din vurdering kan ikke sendes