En top er ikke bare en top – i hvert fald ikke, hvis der står “Noir Handmade” i nakken på den! Noir Handmade designer nemlig kun tøj og lingeri, som skiller sig ud og gør sig ekstra bemærket med frække detaljer, der kan lokke din indre sexkilling frem på et splitsekund! Og denne top i wetlook er selvfølgelig ingen undtagelse.
Toppen her er lavet med aftagelige stropper, hvilket betyder, at du hurtigt kan forvandle den til en forførende tubetop. En tubetop betyder, at du har begge dine skuldre helt fri for stropper eller stof, så man kan se masser af hud. Dét i sig selv skaber masser af blikfang, men det er naturligvis ikke det hele. Du får nemlig også en top i wetlook, som giver et hardcore touch til looket, og som samtidig sikrer masser af spil, når lyset rammer dig. Helt perfekt, når du vil løbe med opmærksomheden.
Og apropos opmærksomhed; forrest på den corsagelignende top finder du en lynlås, der går hele vejen fra barmen og ned til bunden af toppen. Det betyder, at du kan lyne den op og ned og style toppen, som du har lyst til. På den måde kan du hurtigt forvandle toppen fra noget uskyldigt til noget helt ufatteligt sexet – du bestemmer!
Materialet er både elastisk og blødt, så toppen sidder helt tæt ind til kroppen. Det gør, at du får fremhævet dine former på den lækreste måde.
Farve: Sort
Materiale: 76% polyester, 24% elastan, polymerbelægning.
Størrelse: S, M, L, XL
16 andre varer i den samme kategori:
Din vurderings anerkendelse kan ikke sendes
Rapporter kommentarer
Rapport sendt
Din rapport kan ikke sendes
Skriv din anbefaling
Vurdering sendt
Din vurdering kan ikke sendes