Forkæl dig selv med den ultimative genopladelige vibrator, som både kan forkæle din vagina og klitoris på samme tid. Denne sorte silikonesag fra Fifty Shades of Grey er designet til at ramme dit g-punkt til perfektion. Men ikke nok med det: For enden af vibratoren sidder der et sæt ”kaninører”, som vibrerer og stimulerer din klitoris imens. Alt i alt en ren fornøjelsesmaskine til dig, der vil have det maksimale ud af din dildo!
Spidsen har en let krumning og er samtidig formet som et penishoved. Skaftet har en særlig rillet detalje med fire dybe fuger, som faktisk kan udvide sig. Helt konkret kan denne vibrator derfor ”støde” med hele 12 forskellige indstillinger. Samtidig med det kan du vælge mellem tre forskellige vibrationstilstande, som gør, at ”ørerne” på kaninen nærmest danser omkring din klitoris. Tilsammen får du altså her en vibrator, der giver dig fuld tilfredsstillelse og lange orgasmer.
De mange indstillinger gør også, at du hele tiden kan variere oplevelsen med din vibrator. Den skånsomme silikone, som vibrator er lavet af, gør den helt uimodståelig og lækker at røre ved. Du kan nærmest ikke lade være med at bruge den, når du først har den i hånden.
Fordi vibratoren er fuldkommen vandtæt, kan du sagtens tage den med under bruseren. Brug den både alene eller sammen med en date. Forestil dig fx, hvor frækt det kan blive at lade ham eller hende bruge vibratoren på dig. Perfekt som et frækt forspil.
Farve: Sort
Materiale: Silikone, PU, ABS
Længde: 23,3 cm
Indførbar længde: 12 cm
Diameter: 3,5-4,2 cm
Stimulation: 12 støde indstillinger, samt 3 vibrations indstillinger
Genopladelig: USB-kabel medfølger
Vandtæt
16 andre varer i den samme kategori:
Din vurderings anerkendelse kan ikke sendes
Rapporter kommentarer
Rapport sendt
Din rapport kan ikke sendes
Skriv din anbefaling
Vurdering sendt
Din vurdering kan ikke sendes